Chłodnictwo

dobry klimat gorzów wielkopolski

Chłodnictwo

Gorzów Wielkopolski – lubuskie

Dobry Klimat zajmuje się instalacją i serwisowaniem układów chłodniczych na terenie Gorzowa Wielkopolskiego, w całym województwie lubuskim i okolicach.

Układy chłodnicze to jedna z podstaw działania każdej firmy z branży gastronomicznej oraz przetwórstwa żywności. Przechowywanie produktów w obniżonej temperaturze zapewnia ich wydłużoną trwałość i przydatność do spożycia. Dzięki chłodzeniu procesy dojrzewania, rozkładu i gnicia żywności mogą zostać znacząco obniżone. Mrożenie niektórych produktów pozwala na zachowanie ich świeżości nawet przez okres 6 miesięcy.

Dbanie o należyty stan techniczny oraz czystość układów chłodniczych jest kluczowe dla ich prawidłowego funkcjonowania oraz przydatności do spożycia przechowywanych produktów. Chłodnica znajdująca się wewnątrz komory chłodniczej składa się przede wszystkim z parownika z zaworem rozprężnym, wentylatorów i tacy ociekowej z odprowadzeniem kondensatu. Wszystkie te elementy narażone są, w związku z warunkami pracy, na rozwój drobnoustrojów (bakterii, grzybów) i gromadzenie zanieczyszczeń. Regularne serwisowanie układów chłodniczych zapewnia więc, nie tylko higieniczne i czyste powietrze w komorze przechowywania żywności, ale też prawidłową i bezawaryjną pracę tych urządzeń.

Czy Twoja firma lub restauracja korzysta z urządzeń chłodniczych, posiada chłodnię lub mroźnię?

Skontaktuj się z nami w celu omówienia możliwości współpracy serwisowej w zakresie tych urządzeń.

Kontakt

Doradzimy na każdym etapie inwestycji i zaproponujemy optymalne rozwiązanie dopasowane do Twoich potrzeb.

Zapraszamy do kontaktu z naszymi fachowcami.

+48 609 787 335

Oferowane marki

Sprawdzone rozwiązania od sprawdzonych dostawców.