Klimatyzacja do domu i mieszkania

dobry klimat gorzów wielkopolski

Klimatyzacja do Twojego domu

Gorzów Wielkopolski – lubuskie

Najważniejszym parametrem przy doborze systemu klimatyzacji jest powierzchnia mieszkania lub domu, a także ilość pomieszczeń się w nim znajdujących.

Mniejsze mieszkania i kawalerki – klimatyzacja split

Do mieszkań i kawalerek polecamy klimatyzację o mniejszej mocy i produkowane w systemie split (na jeden klimatyzator przypada jeden agregat – jednostka zewnętrzna).

Duże mieszkania i domy – klimatyzacja split i multi-split

W przypadku mieszkań dużych i domów jednorodzinnych do wyboru mamy dwa systemy, split i multi-split. Największą zaletą klimatyzacji multi-split jest możliwość podłączenia nawet 5 jednostek wewnętrznych do jednej jednostki zewnętrznej (agregatu).

Dla budynków mieszkalnych polecamy instalacje następujących rodzajów jednostek:

  • klimatyzacje ścienne
  • klimatyzacje przypodłogowe (konsolowe)
  • klimatyzacje kanałowe
  • klimatyzacje kasetonowe

Dobry Klimat wykonuje montaże klimatyzacji w mieszkaniach i domach na terenie Gorzowa Wielkopolskiego i okolic.

Zalety klimatyzacji w domu i mieszkaniu

Dobór właściwej klimatyzacji do domu i mieszkania jest podstawą dla wygody i wyrównania wydatków za pobór energii elektrycznej przez urządzenie. Poza tym, jednostka zaciągając powietrze z pomieszczenia filtruje je, a następnie rozprowadza, dając chłód w trakcie trwania upalnych, letnich dni. Kluczowe jest to dla naszego komfortu, ale także dla zdrowia osób starszych oraz tych z chorobami płuc i dróg oddechowych, gdyż zniwelowane jest ryzyko złego samopoczucia, a nawet zasłabnięcia.

W dzisiejszych czasach kryzysu gospodarczego wielu z nas stara się zmniejszać koszty życia ze względu na bardzo wysokie ceny mediów. Klimatyzacja oprócz funkcji chłodzenia posiada także możliwość ogrzewania, co jest ciekawą alternatywą dla klasycznych źródeł ogrzewania. Należy wspomnieć tutaj, że klimatyzacja w funkcji grzania działa jak pompa ciepła, czyli staje się bardzo efektywnym i oszczędnym źródłem ciepła. Ogrzewanie klimatyzacją może być nawet kilkukrotnie tańsze niż innymi systemami.

Kontakt

Doradzimy na każdym etapie inwestycji i zaproponujemy optymalne rozwiązanie dopasowane do Twoich potrzeb.

Zapraszamy do kontaktu z naszymi fachowcami.

+48 609 787 335

Oferowane marki

Sprawdzone rozwiązania od sprawdzonych dostawców.