Klimatyzacja do biura i firmy

dobry klimat gorzów wielkopolski

Klimatyzacja do Twojej firmy

Gorzów Wielkopolski – lubuskie

Dobieramy klimatyzację do Twojej firmy w zależności od wielkości przestrzeni biurowej lub innego pomieszczenia gdzie wymagana jest odpowiednia temperatura. W przypadku klimatyzacji do biura i firmy, do wyboru mamy dwie opcje:

Mniejsze biura i firmy – klimatyzacja split

Duże biura i większe firmy – klimatyzacja multi-split

System split to układ jednego agregatu i klimatyzatora, natomiast multi-split może mieć podłączonych do kilku urządzeń chłodniczych tylko i wyłącznie jeden agregat (jednostkę zewnętrzną).

Przy wyborze jednostek zwracamy szczególną uwagę na powierzchnię pomieszczenia i faktyczne zapotrzebowanie na „chłód”. Należy bowiem pamiętać o tym, że w biurach  znajdują się urządzenia elektryczne i maszyny, ludzie, a także przegrody budowlane (ściany, dach, okna). Wspomniane w poprzednim zdaniu powodują zyski ciepła, co za tym idzie, wymagana będzie mocniejsza jednostka.

Na podstawie zdobytego doświadczenia i obserwacji możemy zaproponować następujące rodzaje klimatyzacji:

  • klimatyzacje ścienne
  • klimatyzacje kasetonowe
  • klimatyzacje podstropowe
  • klimatyzacje kanałowe
  • klimatyzacje przenośne

Dobry Klimat wykonuje montaż klimatyzacji w biurach i firmach w Gorzowie Wielkopolskim i okolicach.

Zalety klimatyzacji w biurze

Wybór klimatyzacji do biura ma kluczowy wpływ na warunki pracy. Odpowiednia temperatura w pomieszczeniu sprzyjają efektywności pracy w biurze.

Dobór właściwej klimatyzacji do Twojej firmy jest podstawą dla wygody i wyrównania wydatków za pobór energii elektrycznej przez urządzenie. Poza tym, jednostka zaciągając powietrze z pomieszczenia filtruje je, a następnie rozprowadza, dając chłód w trakcie trwania upalnych, letnich dni. Kluczowe jest to dla naszego komfortu, ale także dla zdrowia osób starszych oraz tych z chorobami płuc i dróg oddechowych, gdyż zniwelowane jest ryzyko złego samopoczucia, a nawet zasłabnięcia.

W dzisiejszych czasach kryzysu gospodarczego wielu z nas stara się zmniejszać koszty życia ze względu na bardzo wysokie ceny mediów. Klimatyzacja oprócz funkcji chłodzenia posiada także możliwość ogrzewania, co jest ciekawą alternatywą dla klasycznych źródeł ogrzewania. Należy wspomnieć tutaj, że klimatyzacja w funkcji grzania działa jak pompa ciepła, czyli staje się bardzo efektywnym i oszczędnym źródłem ciepła. Ogrzewanie klimatyzacją może być nawet kilkukrotnie tańsze niż innymi systemami.

Kontakt

Doradzimy na każdym etapie inwestycji i zaproponujemy optymalne rozwiązanie dopasowane do Twoich potrzeb.

Zapraszamy do kontaktu z naszymi fachowcami.

+48 609 787 335

Oferowane marki

Sprawdzone rozwiązania od sprawdzonych dostawców.